Çatlak Kelimeler - Online Kelime Bulmacası

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 81.8 MB
  • Version 1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Core Soft
Kelimeleri bularak puan tablonda zirveyi görebilirsin.

Çatlak Kelimeler mobil oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz bulmaca oyunları arasında yer alıyor. Oyununuz farkındalık yetneğizi arttıracak derecede kaliteli içeriklere ev sahipliği yapıyor. Mobil cihazınıza oyunu indirin ve bulduğunuz kelimelerin sizlere neler kazandırdığını görün.

Bulmaca oyunlarını oynamayı seviyorsanız ve görsel zekanıza güveniyorsanız Çatlak Kelimeler mobil oyununa sizde ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra da her hangi bir ücret talebi bulunmuyor. Keyifli bir mobil oyun olan Çatlak Kelimeler'in üstesinden gelebilirsiniz. 

Oyundaki hedefiniz, sizlere verilen konu başlığına uygun kelimeleri petek harfler arasından bularak altınları, rozetleri ve sürpriz ödülleri kazanmaktır. Ödüller sizi her zaman zirveye götürecektir. Kelimeleri bulun ve puan tablonuzu yükseltin. Çatlak Kelimeler ile kelime bilginizi sınayabilirsiniz. Bu oyun Türkçe sözcük oyunlarını seven herkes için vazgeçilmez bir hale gelecektir. 

Oyunumuzu ister tek başınıza oynayın isterseniz de arkadaşlarınız ile kıyasıya bir yarışın içerisine girin. Bu tamamen size kalmış bir durumdur. Çatlak Kelimeler ile sizde keyifli bir mobil oyun oynayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Çatlak Kelimeler - Online Kelime Bulmacası indir
DİĞER SÜRÜMLER